The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 21 потребители: 3 Регистрирани, 1 Скрит и 17 Гости :: 1 Bot

anon, Jennifer ♥, Елизабет Джак Дарк

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

A day ago, Infected.

Go down

A day ago, Infected.

Писане by Queеn Infеcted. on Нед Апр 12, 2015 3:04 pm

Гняв.
Катранен лепкав гняв.
Извиращ из всяка една частица на Вируса в МЕН.
Краката МИ се отласкваха от влажната земя и скоростта, с която се движех ставаше все по- голяма. Не знам на какво беше плод великия гняв, но знаех, че бе добра идея да се разкарам от "партито".
Всяко събиране/парти/купон/излизане е фарс. Фарсът да се напиеш, да употребиш нещо, да се забиеш евентуално с някого и да си тръгнеш още по-ограбен от преди. Да гледаш физиономии, които считаш за близки, а всъщност да не си познавал и частица от тяхното Не- Аз.
Забавих темпо и изкачих първото ми попаднало дърво.
Радвах се, че бях сменила дрехите и в момента коженият спортен клин и черната тениска ми вършеха по- добра услуга от дизайнерската рокля.
Короната на секвоята бе едра, игличките й се забиваха в МЕН.
АЗ, Кралица Инфектирана, стоях на един от многото едри клони и гледах очертанията на Мистик Фолс.
Гледах, а лицето ми бе мокро, въпреки завидното количество успокоителни, с които се сдобих преди да стигна и до официалната част.
- Стегни се.
Но всичко отказваше да слуша, всичко отказваше да мисли, всичко се разпадаше и търсеше частица, която е изгубило. После губеше и другите и отново се завърташе омагьосания сатанински кръг на Лудостта.
Всичко беше друго.
Нямаше Лусия.
Нямаше топлина.
Нямаше план какво да правя с децата й.
Нямаше любов.
Замислих се над всички жертви, които оставих зад гърба СИ. Телата им би трябвало да са още топли, да гледат с изцъклени мъртвешки очи и да посиняват.

Този път стъпалата МИ оставяха повърхностни следи, стъпвах разсеяно и бавно.
Инфектиран.
Сетивата МИ носеха новини, които не исках да знам, нямах сила за нещо подобно. Изглеждах все едно съм се била с камион и имах нужда да си нарежа вените в някоя вана.
- Ася Петрова.
Казах, без да се обръщам, за да погледна Придворна Инфектирана.

High.

...

Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Брой мнения : 16756

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите