The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Дванадесет години по-рано
Съб Яну 12, 2019 2:46 pm by Elizabeth

» Да броим до 4000.
Съб Яну 12, 2019 2:03 am by Кардам

» Нашият любим спам!
Сря Яну 09, 2019 6:32 pm by Cher Night

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Сря Яну 09, 2019 2:08 pm by Кардам

» Търся си гадже/fwb
Вто Яну 08, 2019 5:25 pm by Elizabeth

» Другарче за РП!
Вто Яну 01, 2019 9:00 am by Elizabeth

» Ударете с ръка по клавиатурата!
Пон Дек 31, 2018 12:46 pm by Дастан ибн Фадлан

» Буквички
Сря Дек 12, 2018 1:39 pm by Дастан ибн Фадлан

» Познай цвета на блузата на следващия!
Нед Дек 02, 2018 1:18 pm by Кардам

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Out of breath Келси&Сайръс; преди няколко седмици

Go down

Out of breath Келси&Сайръс; преди няколко седмици

Писане by Kelsea. on Чет Апр 09, 2015 2:10 am

М
Въздухът беше натежал и скоро щеше да завали. Но не ме интересуваше. Имах нечовешка нужда да бягам. По-бързо. По-дълго.
Пъхнах слушалките в ушите си и натиснах play. "female robbery" изкънтя, но все пак усилих на макс, докато не чувах нищо. Дори собствените си мили. 
Наведох се, за да се разтегна и докоснах пръстите на краката си. Разтърсих глава и къдриците подскочиха игриво. Раздвижих рамене и врата ми ипука. Ве познати усещания, които ми носеха успокоение. Психиатъра така и него бе разбрал...
Допих водата си и я метнах в кофас. Трябвше да съм започнала, но той закъсняваше... Което не ме засягаше конкртно, все пак през всички години бях тичала сама... Но присъствието до мен беше спокойно. Нищо че разменяхме по няколко думи в края на бягането. Дори не знах името му. 
А сега закъсняваше десет минути и аз прдължавах да е разтягам. Изпънах гъб, готова да тръгна. "Fuck the world off" започна... Цяла песен. 
Въздъхнах и се усмихнах. Може би тази сутрин не му се тичаше. Подскочих веднъж и се затичах бавно, начално. Спокойно...
Познато.
Kelsea.
mod
mod

Брой мнения : 979
Рожден Ден : 10.06.1991

Върнете се в началото Go down

Re: Out of breath Келси&Сайръс; преди няколко седмици

Писане by Сайръс Гримел on Чет Апр 09, 2015 8:58 am

Седем и половина.
Идеалното време за самотници. Всички нещастни работохолици вече се бяха замъкнали до работното място, а стопаните на домашни любимци и спортните души пребиваваха в парка.
Снощи се беше отрязъл малко повечко, което се оказа проблем за биологичния му часовник. Когато отвори очи вече минаваше седем и четиридесет и пет. Първо си каза, че това няма значение и щеше да продължи съня си, току виж главата му поолекнала. После обаче се сети, че така щеше да пропусне една от любимите си части на деня и си каза: "Мамка му".
Три минути по-късно вече бе в парка. Загря експедитивно и след още една минута вече се ослушваше за брюнетката.
До края на алеята вече я беше засякал. Хвана шорткъта и с увеличено темпо изникна точно зад нея. Тя още бягаше с бавна крачка. Беше го чакала. Устните на вампира се извиха в самодоволна усмивка. 
За разлика от нея Сайръс не тичаше със слушалки. Обиколките му в парка бяха по-скоро за "сближаване" с общността, отколкото за откъсване от нея. Харесваше му да чува шума на дърветата, разбуждането на природата и това на града. Беше някак приобщаващо. А когато си толкова самотен, прибягваш и до донякъде жалки активности като това, да.
Гримел се подсмихна, впил поглед в гърба на другарчето си по джогинг. Ако не изскочеше право пред нея, можеше никога да не го забележи.
Ускори крачка и се изравни с нея. В началото момичето не го отрази, но след малко го забеляза с периферното си зрение и се извърна рязко към него. Сай усмихнато вдигна ръка в поздрав и нарочно премести очи към пътя пред себе си.
Сайръс Гримел
Вампир
Вампир

Брой мнения : 4214
Рожден Ден : 24.10.1378

http://www.magickingdom.aforumfree.com

Писане by Kelsea. on Чет Апр 09, 2015 9:49 am

Тичах бавно и плавно. Обичах да използвам цялата си енергия на финала. 
Но това не значеше, че задушното време вече не беше пратило вадички по челото и гърба ми. 
Пропусках песен след песен. Дори намалих. Чаках...
И тогава той изскочи до мен. Сърцето ми подскочи от страх при появата му... Може би не беше най-блестящата идея да очакваш някой да се появи и да не можеш да го чуеш. Или в случая видиш докато си съсредоточена върху пътя пред теб. 
Усмихнах се и помахах в отговор преди да последвам примера му, връщайки поглед към пътеката. 
Единя крак пред другия, игнорирай появяващото се леко парене и дишай равномерно. Минахме няколко алеи. Бързо бяхме хванали общ ритъм и минавахме по редовните маршрути. 
Бях спряла музиката, но не бях махнала слушалките все още. Тишината беше приятна. 
Дишах шумно...
Kelsea.
mod
mod

Писане by Сайръс Гримел on Чет Апр 09, 2015 10:39 am

Слушаше учестеното й дишане и неволно се напасваше към ритъма й. Сякаш естествено им се получаваше да си пасват в стила на бягане. От време на време я поглеждаше, все така подсмихвайки се. Тъмнокоската вдишваше и издишваше шумно, навярно изпитваше трудност да поема кислород, заради натежалия преддъждовен въздух.
Струваше му се забавно - всяка сутрин да се срещат на едно и също място само и само за да тичат един до друг безмълвно за половин час. Чудеше се дали е човек, но засега си оставаше обгърната в мистерия.
След няколко алеи по-късно и слънцето, което вече се бе изпъчило гордо на небосклона след битка с напористите, тежки облаци, Сай забави крачка.
- Хей, искаш ли да спрем за малко? Нещо... ме сряза тук. - Потупа с пръсти мястото под ребрата си вляво и спря, задъхвайки се. Кимна към пейката, която стоеше встрани и сякаш ги приканваше да отпуснат телата си за минутка. Или повече. А усмивката на Гримел не помръдваше от лицето му, приканвайки да му станеш приятел.
Сайръс Гримел
Вампир
Вампир

Писане by Kelsea. on Чет Апр 09, 2015 1:06 pm

Спрях се до него и раздвижих ръце, дишайки тежко. Лицето ми със сигурност беше изчервено. Бях издръжлива... в други дни. Днес бях скапана. Изтощена. Борех се за въздух и не знаех какво се случва...

Или знаех. Не бях спала от няколко дни... това писмо ме измъчваше...
Погледнах към усмихнатото момче и свалих слушалка, сякаш бях слушала музика досега. Винаги слушах музика при джогинг.  Усмихнах се предпазливо и кимнах, стоейки до пейката, чакайки го той да седне пръв. 
-Да, и аз имам... малко... трябва ми почивка - завърших и се изкашлях, поставайки ръка на хълбока си преди да седна и да изпъна ръце нагоре.
Не говорехме често, дори не знаех името му. Не помнех как точно стигнахме до това положение - всяка сутрин да тичаме тридесет минути заедно.
-Закъсня - казах при поемане на въздух. Казах го преди да се спра, след което се засмях безшумно, защото нямах достатъчно кислород за истински смях.
Kelsea.
mod
mod

Писане by Сайръс Гримел on Чет Апр 16, 2015 1:17 pm

Наведе се напред, опирайки ръце на коленете си и й се усмихна широко. Харесваше му естествеността й - как се задъхваше тежко, но продължаваше упорито; как един кичур се бе измъкнал от опашката и сега бе залепнал за лицето й; как не се опитваше да му се хареса, даже обратното.
- Имах тежка вечер. Но станах от леглото заради малките ни срещи. - С ъгълчето на окото си забеляза как тъмнокоската трепва до него и отново се подсмихна. После се сети, че тя сигурно очакваше да й се извини - Извинявай, ако съм те накарал да ме чакаш.
Стисна устни преди да е казал нещо, което да прозвучи по-предизвикателно, отколкото би трябвало за партньори по джогинг. Гледаше напред, но наблюдаваше реакциите й с периферното си зрение. Тялото му беше стегнато, но не от физическото натоварване, а от забавлението, което си доставяше с тъмнокоската.
Сайръс Гримел
Вампир
Вампир

Писане by Kelsea. on Чет Апр 16, 2015 3:42 pm

Гледах го докато си почиваше и се усмихнах едва при обяснението.
-Извинен си... не чаках много - казах спокойно. Дишането ми бързо се изравняваше и сърцето ми малко по малко се забавяше. Бях чакала само петнадесет минути. Не беше толкова много. - Благодаря, че ме настигна все пак. Приятно е да си имам мълчалива компания - казах небрежно и се изкашлях, за да направя последната стъпка към бързото възстановяване. 
Гледах го докато гледаше напред и ми изглеждаше напрегнат. Принципно бих питала ако ми беше приятел... не че съм имала много приятели... може би ако му знаех името, да. Но не ми влизаше в работата. Прокарах ръкав по челото си и се изправих, дърпайки единия си крак назад.
-Отпочина ли си партньоре? - думичката звучеше толкова познато в устата ми. Като в академията. Мълчаливият партньор... Така ми казваха.
Е, ставах по-общителна. Исках всички да доверяват проблемите си скоро... ако всичко вървеше по план и след погребението на шерифа се уверя, че документите ми са на първо място.
Kelsea.
mod
mod

Писане by Сайръс Гримел on Пет Апр 17, 2015 11:14 am

Надигна се, все едно току-що го бяха предизвикали. По устните му продължаваше да се е наместила многозначителна усмивка.
- Да видим дали съм. - Повдигна вежди и стана от пейката, правейки жест с ръка, казващ "Път на дамите". Изчака жената да тръгне първа и я последва, без да пропусне да обходи тялото й с поглед преди това.
Отново затичаха в мълчание. Отново се заслуша в ритмичното й дишане и гледаше право напред. Много скоро, след като подеха отново, усили темпото. Изчака я да се напасне към него и след малко подметна:
- Да засилим?
Така де, беше скучно просто да си бягат в спокойствие. Както предполагаше, тъмнокоската кимна решено. Крачките на Сай станаха още по-бързи. Вече тичаха по-бързо от всички останали спортисти в парка.
Знаеше, че я напряга много, но партньорката му по никакъв начин не показваше, че издъхва. Гримел се опитваше да застави ъгълчетата на устните си да стоят в права линия.
И изведнъж усети капчица по кожата си. И още една. Погледна нагоре и установи, че щеше да завали. Обилно.
Сайръс Гримел
Вампир
Вампир

Писане by Kelsea. on Съб Апр 18, 2015 12:48 am

При подканването му се затичах пред него като в началото се забавих докато напъхам слушалките в презрамките на спортния си сутиен. 
Тичахме тихо в продължение на няколко минути. При предложението му да усилим темпото кимнах и примигнах няколко пъти, преди да ускоря крачка в гонитба и в опит да го настигна. Краката ми започваха да парят, но просто го игнорирах и опитвах да дишам равномерно. Вдишване през носа. Издишване през устата. Вдишване. Пауза. Издишване...
Тичах и в началото дори не усетих капките. Поне докато не започнаха да се изливат в порой и все пак не спирах.
-Последен напън до чешмата - извиках без дъх. Сърцето ми беше като локомотив. Поех рязко въздух през устата и засилих темпото още повече. Гониш престъпник и трябва да забравиш умората. Да напънеш всеки мускул от тялото си до краен предел. 
Спрях в калта до чешмата и го погледнах победоносно, смеейки се. Погледнах към небето и преметнах опашката си.
-Това беше красиво.

Последната промяна е направена от Kelsea. на Съб Апр 18, 2015 1:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Kelsea.
mod
mod

Писане by Сайръс Гримел on Съб Апр 18, 2015 11:04 am

Дотича до нея и прокара пръсти през вече мократа си коса. Валеше безмилостно и вече нямаше значение дали бягат или не. Във всеки един момент сякаш върху тях се изливаше кофа с вода. Сай обичаше такова време. От романтична гледна точка пороят измиваше всичко. Беше пречистващо. Така де. А и адски секси.
Погледът на вампира се застоя върху долната устна на брюнетката, която беше притворена, заради задъхаността й, и сега капчици вода се събираха и капеха надолу.
- За победата си ли говориш? - Направи тъжна физиономия, но се усмихна веднага след това.
Жената понечи да тръгне нанякъде, но беше стъпила в стабилно количество кал. Още с първата стъпка се подхлъзна рязко и тръгна да залита. Сай трябваше само да стъпи напред, за да се присегне и да я хване преди да падне.
- Това беше красиво, да. - Засмя се и продължи да я държи, за да й помогне да се измъкне от гадното място.
Сайръс Гримел
Вампир
Вампир

Писане by Kelsea. on Съб Апр 18, 2015 1:32 pm

-Разбира се. Но не, шегувам се. Тичането - казваше, като изговаряше думите през едно вдишване и едно издишване. 
Радвах се на дъжда и се наслаждавах на усещането. Беше невероятно студените капки да удрят по потното ми и нажежено тяло. Като студен дъжд в пустиня. Тръгнах към чешмата, но кракът ми беше затънал в калта в която бях стъпила.
Преди да успея да извикам или дори да подложа ръце под тялото си момчето ме хвана. 
В този момент се радвах, че вече съм червена от бягането , защото факта, че се бях изложила и той се засмя, нищо че не го познавах, щеше да накара кръвта ми да кипне.
Хванах се за ръба на чешмата и бързо се дръпнах от ръцете му. Вече може би трябваше да си ходим. Щяхме да настинем... да
Наведох се да пия вода небрежно без да кажа нищо, след което се завъртях и се усмихнах мило.
-Ще тръгваме ли?
Kelsea.
mod
mod

Писане by Сайръс Гримел on Съб Апр 18, 2015 2:58 pm

Не можеше да махне ехидната си усмивка и да искаше.
Беше му толкова интересна. Сякаш каквото и да направеше Сай, тя щеше да намери някакво логично обяснение или да се направи, че нищо не се е случило. Не съжаляваше, че се забавлява за нейна сметка. Все пак тя бе просто човек...
Ама какъв човек - привличаше погледа му постоянно.
Едновременно изгаряше от желание да разбере нещо за нея и не искаше да разваля "магията". 
Облиза устни и разсеяно се загледа към хората в парка, докато не чу предложението й.
- Нямаш търпение да се отървеш от мен, а? - Преди да чуе отговора й, се извърна с гръб, демонстрирайки пренебрежителност.
Разпери ръце, за да почувства тежките капки навсякъде по себе си. Искаше да пие.
Хвърли кос поглед към брюнетката и пое обратно по алеята.
- Утре на същото място по същото време. Никоя прогноза няма да ни спре, нали? - Вдигна ръка и я сви така, че да покаже мускули и й се ухили за довиждане.
Измери я с поглед за последен път и се затича, щом й обърна гръб. И най-слънчевата сутрин не би била по-ободрителна.
Сайръс Гримел
Вампир
Вампир

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото