The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Да си хапнем/ яхнем и метлата! EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Да си хапнем/ яхнем и метлата! EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Да си хапнем/ яхнем и метлата! EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Да си хапнем/ яхнем и метлата! EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Да си хапнем/ яхнем и метлата! EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Да си хапнем/ яхнем и метлата! EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Да си хапнем/ яхнем и метлата! EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Да си хапнем/ яхнем и метлата! EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Да си хапнем/ яхнем и метлата! EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 44 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 44 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Да си хапнем/ яхнем и метлата!

2 posters

Go down

Да си хапнем/ яхнем и метлата! Empty Да си хапнем/ яхнем и метлата!

Писане by Клюкарче Нед Ное 23, 2014 2:16 pm

Кът-кът-кът, кът-кът-кът!
Всички на храната! Кой иска да си хапне!? Да му сипем!? С черпака ще има за всички!
Ама сте ми лесни, сами си правите шоуто. Няма нужда някой да ви го сътвори, защото всичко в шибания ви град звучи като лозунг от 1245 година, по-скоро като от лудница, където всички си мислят, че годината е тази. Объркахте и ляво, и дясно, и правилно, и не. Храна да има!
Гладни да не видя!
Преди да ви почерпя с основното и десерта искам да обявя две от най- големите откачалки на града в неизвестност! Търсят се МагКокаинова и Змелиса. Последно забелязани на колене пред Препил. Драги жители на Луденвил моля ви чернодробно ако някой забележи двете женски създания да се свърже с „Радли”. Но да предупреди лекарите да не ги затварят в една стая, че лесбийската любов не е позволена в лудниците. Защо ли? Аз така реших.
Курвелина Петрова има емоции. Сирени моля! Всички трябва да са наясно с факта, че с Препил си гукат докато си играят на пиромани. Колко романтично само, точно в духа на психиатрията, в която изпращаме на почетна платформа и Феята на града. Скъпа моя Фея, Препил няма да се върне. Знам колко гадно звучи, всъщност не, защото нямам чувства, които да се различават от „яхване на метлата”, но той те заеба. Туй е. Колкото и „мъже” от фамилията Тур да наебеш няма да постигнеш вътрешна хармония дори и да се скараш до живот с единствената жена, която ти пусна- Куревелинка! Престани да търсиш и да дириш, забранен е на любовта плода! Фейче, научи се мила на живот. Научи се ако не искаш да минеш през всеки в Луденвил.
Ася Шпекова не раздава салами напоследък. Дори барбекю не може да загрее с дракона в себе си. За сметка на провала, всъщност драги мои, тя е един месен ПРОВАЛ. Колкото и да обича да си хапне месо мога да й дам само вегетарианската салата. Пиши ми за Креполеда догодина пак и ако си била много лошо, лошо момиче може и да хапнеш бекон, за пържолка ще ти трябва повече от намерение да видиш сметка на Феята! Wink  И с този план пак да се превърнеш в нещо смотано, по- вонящо и от дракон, моля те не избирай Шрек или Магарето. Всички знаем, че няма как да си Фиона, тя се пада на Тереза по случай пъкления план да очисти двойничката си по характер МагКокаинова, но за това ще ви разкажа след малко. Таа, Шпекова, избери си някой второстепенен герой като Пинокио или прасенцата. Смятам, че си съгласна, че си на това ниво сред хищници.
И като заговорихме за хищници- евалата Дезмънд! Да биеш шута на многострадалната Изабелка, евалата, мен!  И после да решиш да играеш с Шошона Хейл на тука има, тука няма. Грубо, но все пак евалата! Така е любовта е като цигански хазарт- тука има, тука няма, важното е да я познаеш!  Жалко, че тъпата ви война се отмени по служебни причини. МагКокаинова се поддаде и Кралица Белобрадова не успя да ти консервира топките. Бях за женският отбор, все пак там беше любимката ми- Шалът Петрова. О, не, момент. Тя се явяваше двоен агент- да намушкаш Кокаин Лейди е непростимо. Не се притеснявай, тя и без това избяга. Ха-ха-ха. Жалка картинка.
Сайръс Измел (Сайръс Контел или Сайръс Петел- варира според атмосферното време) си опече бонбонки край огъня с Шпекова. Разочаровах се, че не църнаха някое кърначе, но Ася си е скръндза. Засилиласе дарк Гум също се подвизава на глупавата ви сборщина организирана пак да се наядете! Е, не ви стигна. Гълтайте, гълтайте! Да ви насоля още малко супата? Вече съм решила и кой ще  я духа- Камара Петрова- олиемпиец по духане. С Феята един и същи стек духат- Пликторе, да ти имам мацките.
Луденвил започва да придобива тенденцията да стане Кръчмовил и заслугата за това имат Пия Александър и госпожица Чай и нещо си преди това неразбираемо. Кой кретен те кръсти така бе Зеленушкова? Аз Чай не пия, кафето по- обичам. Wink
Липсват ми от поглед Сифончето Долкинс, Теса Конте и Кристин Крейз, но знам, че ще се почерпят обилно с останките. Най- хубаво е в кочината да хапнеш!
И преди да ви оставя да си грухтите преяли ще ви намекна, че близнаците на МагКокаинова са се превърнали в огледала. Докато мъжкото отроче е бавноразвиващо се, сестра му е на яки магически допинги и скоро ще стигне по- злобна и от най- добрите в Луденвил. Дали ще успея да надмине майка си, никога няма да разберем, защото кучката избяга. Дано я намерите! Пишете ми!
И така, надявам се днешното меню да удовлетвори и най- ексцентричните гастрономи на похота и лудостта.
Храня ви, хранете се и вие!
С храна,
Клюкарката.
Клюкарче
Клюкарче

Брой мнения : 502

Върнете се в началото Go down

Да си хапнем/ яхнем и метлата! Empty Re: Да си хапнем/ яхнем и метлата!

Писане by Гост Нед Ное 23, 2014 2:49 pm

хахахаха ривааа Laughing Laughing Laughing
ПОКЛОН Да си хапнем/ яхнем и метлата! 980522667 2
мисля,че се заситихме за дълго време напред
тя Фея е твърдоглава,още ще има да реве Very Happy

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Да си хапнем/ яхнем и метлата! Empty Re: Да си хапнем/ яхнем и метлата!

Писане by Кристин Рейнс Пет Апр 03, 2015 6:01 am

Кристин Крейз Laughing Laughing Laughing Laughing
Кристин Рейнс
Кристин Рейнс

Брой мнения : 25784

Върнете се в началото Go down

Да си хапнем/ яхнем и метлата! Empty Re: Да си хапнем/ яхнем и метлата!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите