The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 16 потребители: 3 Регистрирани, 0 Скрити и 13 Гости :: 1 Bot

anon, Jennifer ♥, Елизабет Джак Дарк

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Killing you is just a matter of time ..

Go down

Killing you is just a matter of time ..

Писане by Анастасия Соколова on Сря Сеп 03, 2014 1:36 pm

Мястото и описанието на личността ми бяха дадени.
Бар. Съвсем нормален бар близо до центъра на града, където се събираха доста и най-разнообразни индивиди и където едно спречкване между двама от тях не би направило почти никакво впечатление, нито пък би се забелязало ако някой изчезне. Засега звучеше добре.
Целта - мъж, привидно между двадесет и двадесет и пет, висок, добре сложен, тъмна коса и светли очи. Отличителен белег - вампир е. Това вече беше леко смахнато. Не че не се бях спречквала с вампири, но в скромната ми 5-годишна кариера надали се намираха много хора, които да ми поръчат да убия такъв. За сметка на това сумата за главата му бе толкова голяма, че дори не ми минаваше през ума да откажа. Наясно бях и че в този град щях да имам доста подобни поръчки, така че все от някъде трябваше да започна.

Настъпваше полунощ когато влязох в бара, на пръв поглед по нищо неотличаваща се от останалите посетители, но всъщност почти напълно екипирана за лов на вампири. На врата ми висеше медальон с върбинка, в коженото ми яке имаше дървен кол, а още един - по-малък и тънък някак бях побрала в ботуша си. На всичкото отгоре имах джобен нож в дънките ако евентуално ми потрябват мерки за защита било то в наистина критичен случай или пък срещу някой друг. Изражението ми обаче бе твърде спокойно и по никакъв начин не подсказваше, че намислям да използвам някое от оръжията. Надали и някой би гледал на мен особено подозрително.
Седнах на бара си и поръчах питие - руска водка. Отпих от нея веднага щом барманът ми подаде чашата. Погледът ми почти моментално започна своята "разходка" из помещението. На жените дори не обръщах внимание. Заглеждах се по всеки един мъж наоколо, който до някаква степен отговаряше на даденото ми описание. Имаше обаче твърде много тъмнокоси младежи, чийто поглед не можех да видя, а камо ли да разбера дали нямат чифт по-остри зъбки.
Не можех и просто да чакам, озъртайки се за случайни вампирски нападения над млади момичета. Та тук всеки втори вече задяваше по някоя девойка и реално не й мислеше особено морални неща от една или друга гледна точка.
Трябваше по-бързо да ми изникне някоя по-добра идея в главата. Макар и да имах цяла вечер, не исках да се бавя особено много с работата.

Анастасия Соколова
Анастасия Соколова
Човек.
Човек.

Брой мнения : 49

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите