The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 24 потребители: 3 Регистрирани, 1 Скрит и 20 Гости :: 1 Bot

anon, Jennifer ♥, Елизабет Джак Дарк

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Day ago in Mystic Falls

Go down

Day ago in Mystic Falls

Писане by Mia Alexander on Пон Юли 28, 2014 11:22 am

След като Мия откри сестра си,  осъзна, че няма смисъл да погубва живота си в самосъжаления, все пак не бе изгубила семейството си или поне не напълно. Забрави и за идеята просто да се появи пред него и да му каже: "Ето тук съм, можеш да ме убиеш, понеже първия път не успя!". Не, вместо това предпочете да му покаже точно как се е чувствала, когато е усещала сърцето си в чужди ръце. Разбира се, имаше един малък проблем - той беше древен, а тя хибрад. Но този път късмета й се усмихна и чу за някаква раса "Инфектирани", имаха Кралица, Крал и така нататък. Интересното беше, че те бяха различни от обикновените вампири. Бяха далеч по-силни, мисълта да успее да постигне отмъщението си, я накара да потърси нещо за тази раса. Скоро, след като се разрових, за да разбера повече за тази раса, някаква Лусия я повика, за да се видят, без да мисли много Мия прие.
Възможeно най-бързо отиде на адреса на въпросната.. Беше нетърпелива да разбере повече за всичко това, в което се забъркваше, защото сега не знаеше нищо. Не знаеше какво ще и се случи, дали това не е някаква измама, дали наистина ще стане по-силна, какво ще искат от нея. Не знаеше. Седейки пред къщата, мислеше дали си заслужава, но пък нищо и не губеше да види какво ще стане. Когато Мия приближаваше към верандата започна да мисли какво би могло да се случи, но въпреки това почука на врата и зачака.
Mia Alexander
Mia Alexander
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 2941

Върнете се в началото Go down

Re: Day ago in Mystic Falls

Писане by Queеn Infеcted. on Пон Юли 28, 2014 12:02 pm

“Queen Infected Madness.”

"Мисля, че е крайно време да спреш да си играеш с жителите на този град.
Никой не ти е пионка Кралицо, никой!"

Бла-бла-бла.
Лусия съдеше МЕН повече от времето, което отделяше да отглежда отрочетата си от двамата различни бащи. Пардон близнаците.
Вътрешните МИ "аз" изпуфтяха и отново настъпи тишина в ума МИ.
Бавна, завладяваща като почти невидима музика и тиха светлина.
Една бяла лудост.
Днес щях да се сдобия с втория си Освободен Инфектиран. Бях си избрала идеалното бижу за моята "малка" Армийка. Скоро Армията щеше да се запълни, щях да се сдобия дори с Принц, нищо нямаше да може да се сравни с най- голямата Армия досега.
Дори ТОЙ и Принцесата му.
Коя ли бе тя?
Призовах входната врата да се отвори щом пред нея стъпи Миа.
- Влизай.
Гласът МИ бе тих, пропит с омраза, но не към бъдещата Освободена, а към НЕГО и наближаващата война.
Какво ли би си помислила въпросната Миа, когато ме видеше по халат, настанена в огромно кресло? А какво ли би си помислила, когато разбереше, че на горния етаж спят две деца.
Близнаците на Лусия.
И нямат търпение да посрещнат Освободената към Инфектираното Семейство.

High.

...

Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Брой мнения : 16756

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Писане by Mia Alexander on Пон Юли 28, 2014 12:25 pm

Мислите за това какво ще се случи продължаваха да подскачат из главата и. Вратата пред нея се отвори. Пристъпи бавно и предпазливо. Чу тих и спокоен глас, вътре видя жена излежаваща се спокойно на креслото си в халат. Явно това беше Лусия. Красива блондинка със студени сини очи. Мразеше, когато се чувствах объркана, колкото сега. Да не знае какво да очаква беше може би най-лошото нещо за нея. А ако това беше просто капан, имаше не малко врагове, които биха се радвали да видят главата и откъсната от врата и. Можех да се закълна, че чувах още две сърца да бият. И определено не бяха от другите къщи наоколо. За миг се замислих дали да не се обърна и да оставя всичко това, може би имаше и друг начин. Но това беше само за миг, после любопитството и желанието за мъст в мен надделяха.
- Ти трябва да си Лусия.
Нямаше намерение да я засипва с купа въпроси, които се лутаха из ума и. Искаше да остави госпожицата да говори, защото не знаеше как точно да и обясни, че е дошла тук, за да намери начин да си отмъсти. Определено това не беше вариант.
Mia Alexander
Mia Alexander
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Queеn Infеcted. on Пон Юли 28, 2014 1:12 pm

-Привет.
Да излъжа или да не излъжа?
- АЗ не съм Лусия, аз съм Кралицата. Ти обаче няма как да знаеш това, а АЗ нямам намерение да ти обясня защо живеем три психарки в едно тяло.
Усмихнах се. Малко се притеснявах дали не плаша горкото същество. Само след минути щеше да премине пред ада и рая едновременно, за да се присъедини към Моята Армия.
Четенето на мисли понякога ме дразнеше. Това беше една от неупоменатите и скрити дарби, която... ами наистина си беше дразнеща. Да знаеш какво си мисли някой, какво иска и смята да направи.
Разваля цялата магия на действия, разваля магията на любопитството.
Но всички ние знаем как мога да се правя на недоразбрала и да питам глупави въпроси, на които вече знам отговора.
- АЗ те призовах. Но ти защо се отзова?

High.

...

Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Писане by Mia Alexander on Пон Юли 28, 2014 2:22 pm

Миа едва успя да задържи устата си затворена, когато русокоска заговори. "Три психарки", "Кралица", моля?! Почти беше сигурна, че това е някоя луда шизофреничка, която е решила да баламосва хората. Миа признаваше си, че е добра. Чудеше се дали просто да се обърне и да си тръгне, или да остане и да види какво още ще измисли Кралицата. Какво губеше, ако останеше, освен ценното си време. Ммм дали си заслужаваше да и отдели още няколко минути, за да слуша глупости. Да, винаги си беше падала по безплатните забавления. Устни й се разтеглиха в иронична усмивка, която просто не успя да задържи за себе си.
- Не мисля, че е важно какво ме доведе тук.
Гласът ми бе самата невинност. Вече на няколко пъти успяваше да спре кикота, който се надигаше в нея всеки път, когато се сетеше за думите на Лусия,Кралицата, не знам как да я наричам дори.
- Чудя се ти какво можеш да ми предложиш? - каза любезно и невъзмутимо, все едно нямаше никакви грижи на главата.
Действително това беше въпроса на деня - Какво можеше да й предложи русокоска? За миг през глава и мина, че може би Кралицата, да, така ще я наричам, не е луда и всичко това е истина, но после се присмя на себе си. Изгубила бе тренинга си след толкова месеци самосъжаление. Не приятно, но факт.
Mia Alexander
Mia Alexander
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Queеn Infеcted. on Пон Юли 28, 2014 2:58 pm

Имах чувството, че Освободените си мислеха, че аз съм магазинче, павилионче за сили и възможности. Но АЗ, АЗ, този път, ТОЗИ, реших да бъда мила. Да, правилно четете.
Втората бъдеща Освободена изглеждаше мила и сладка и нямах намерение да провалям това, когато за последно преди промяната е такава. Нямаше смисъл да отнемеш захарния памук на дете малко преди да го изяде с довода "Опита го вече."
Нямаше смисъл.
- Освободена Инфектирана. Ето тази кама.
Призоваването е гадна сила. Прилича на ку*ка, която се навира в теб краде и си тръгва. Но ефектна първородна сила, единствената по рода си, която може да накара кама да се забие до нечий крак.
- Забий я в гърдите си, самоубий се с нея. Прости се със стария живот, купи си билет за ада и да потегляме да те превърнем в нещо по-добро- в Инфектиран Освободен.

High.

...

Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Писане by Mia Alexander on Пон Юли 28, 2014 3:31 pm

Какво искаше Кралицата от Миа да забие кама в сърцето си без да мисли за последствията и да и се довери безусловно, че тя ще я върне. Как, как се очаква от нея да го направи, точно когато реши да се бори. Да повярва на някаква непозната, за която беше почти сигурна, че е шизофреничка. Та това е ЛУДОСТ! Но тя се изкушаваше да избере да вярва на русокоска. Изкушаваше се от силата и възможността за отмъщение. Имаше два пътя да изгуби всичко или да спечели, да остане или да си тръгне. Винаги оставаше на кръстопът, но този път изглеждаше, че правилно решение няма. Просто избор.
А ако Кралицата наистина имаше тези способности, ако не пуснеше я да си тръгне. Миа мислеше, че вече няма контрол над нищо, сякаш идването и тук беше предопределено. Сякаш участваше в някаква извратена игра. Не знаеше какво да направи. Всичко в нея бушуваше. Ураган от мисли. Ако сърцето и забиеше малко по-силно, щеше да оглуши Кралицата. А дъхът и секваше само при мисълта за камата в гърдите и. Отдавна не беше и останал и помен от самодоволната усмивка на лицето на Миа, тя се бе изпарила в секундата, когато чу за кама между гърдите и. Лицето и бе сковано. Не знаеше каква емоция да помаже - страх, удивление, да се смее дори - не знаеше. Въздъхна тежко, сякаш отново излагайки всички факти пред себе си. Претегляйки коя страна да избере. Не можеше да реши. Всеки път стигаше до същата задънена улица, в която се раздвояваше пред това да си тръгне, ако въобще имаше такъв избор, или да забие проклетата кама.
Размишляваше още само секунда, а после изключи тотално всичко, мислите си, чувствата си. Хвана камата и бързо я заби в сърцето си, преди да е решила, че не иска това и че риска не си струва. Боля за миг, а после всичко стана тихо и някак сиво. Тя избра страна - сила и отмъщение. Всъщност я бе избрала още в мига, в който се появи тук. Миа реши да се подчинява на Кралица, за която се молеше да не е била права. Би и се извинила след това. Осъзна, че смъртта е нещо красиво, вече не разбираше защо се е страхувала толкова да я погледне в очите, защо бе бягала толкова години от нея...
Mia Alexander
Mia Alexander
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Queеn Infеcted. on Съб Авг 02, 2014 3:34 pm

Нови бели диви същества.
Нова страст.
Нова кръв.

Обичах да посрещам в Своето Кралство нови членове. Караше ме да се чувствам и аз нова, но това бе мимолетно. После идваше болката, за новия и за МЕН.

"ТЯ беше под хипнозата на един луд, отдавна покорен Крал. ТЯ беше НЕГОВО копие.
Тя ме отвращаваше."

Не обръщайте внимание на Лусия, тя си е такава.
Хейтър. Та...
Да се превърнеш в Инфектиран, да умреш и да се заразиш с болестта "живот" отнемаше почти всичкото удоволствие да станеш част от нещо съвсем висшо и непоправимо.
Нещо, което те правеше различен.
Тя трябваше да се събуди. Ухапах я, инфектирах я и приседнах до сгромолясаното тяло.
Заговорих й, знаех, че трябва да ме чува, понеже трансформацията се предполагаше, че е започнала.
- Сега ще те боли, Освободена Моя. Но ще трябва да пиеш от Мен. АЗ ще ти дам, само отвори очи.

High.

...

Queеn Infеcted.
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Писане by Mia Alexander on Пон Авг 04, 2014 2:00 pm

Тъмнина.
Непрогледна тъмнина.
Не срещаш никого, седиш си сам.
А може би аз просто бях по-специален случай. Минутите се нижеха като векове. Започвах да се съмнявам, че някога отново бих видяла изгревите, които мразех. Колко глупава бях, за да повярвам, че това може да е истина. Как можах?! Ето, получих силата, която исках, сега съм мъртва. Все пак приключих делото на онзи древен. Браво на мен, поредното грешно решение. Май ми ставаше навик само по тези пътища да поемам. Това си се равняваше с това да стана вампир и да изоставя семейството ми. Семейството ми. Аз никога повече нямаше да видя сестра си. Пак я бях изоставила. Този пък дори и не успях да се сбогувам с нея. Молех се да изляза от тази мъгла. Какво ли не минаваше през ума ми и нищо не беше по-силите ми. Така и не научих проклетото заклинание, просто не мислех, че ще ми трябва...
БОЛКА, сковаваща болка.
Усещах как във вените ми тече нещо, което ги разяждаше. Борех се за всеки дъх. Сърцето ми биеше, както никога преди. Спираше и пак започваше. Опитвах да отворя очи, но нямах сили. Чувах думите И някак далечни като ехо. Май все пак щеше да ми се наложи да И извиня. Усещах как болката ми намалява. Можех да дишам. Отворих очи и видях лицето И на мен. КРАЛИЦАТА седеше до мен или поне до тялото ми. Не знаех дали думите, които чух са истина, но предпочетох да им вярвам. Жадно захапах китката и, усетих топлата И кръв в тялото ми. Болката, тя изчезна. Спрях.
- Аз трябва да ти се извиня - заговорих бавно, но задъхано - няколко пъти Ви нарекох луда, макар и само умствено, но все пак.
Mia Alexander
Mia Alexander
Инфектиран
Инфектиран

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

- Similar topics