The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Дванадесет години по-рано
Съб Яну 12, 2019 2:46 pm by Elizabeth

» Да броим до 4000.
Съб Яну 12, 2019 2:03 am by Кардам

» Нашият любим спам!
Сря Яну 09, 2019 6:32 pm by Cher Night

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Сря Яну 09, 2019 2:08 pm by Кардам

» Търся си гадже/fwb
Вто Яну 08, 2019 5:25 pm by Elizabeth

» Другарче за РП!
Вто Яну 01, 2019 9:00 am by Elizabeth

» Ударете с ръка по клавиатурата!
Пон Дек 31, 2018 12:46 pm by Дастан ибн Фадлан

» Буквички
Сря Дек 12, 2018 1:39 pm by Дастан ибн Фадлан

» Познай цвета на блузата на следващия!
Нед Дек 02, 2018 1:18 pm by Кардам

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Мистик Фолс, 13. 06. 2014. Нощта на кървавата луна.

Go down

Мистик Фолс, 13. 06. 2014. Нощта на кървавата луна.

Писане by Queеn Infеcted. on Чет Юли 17, 2014 8:20 am

Трябваше да забравя за този град, много преди да се върна днес. Колко глупаво от моя стана- да избягам от Радли и да се върна.
Глупаво е и да стоя на глупавият глупав дънер и да си губя времето.
Но не знаех какво, къде, как и с кого.
Не помнех почти нищо от това, което се бе случило докато овладея себе си.
Убийства, трупове, река инфектирани.
Тънките ми пръсти, още обагрени в нюансът на кръвта, си отиваха с голямата разкъсана тюлена рокля. Дебелите й дълги дипли сега бяха просто океан от накъсан плат. Напускайки мотелът на обяд не се сетих да си взема друга дреха, а облякох въпросната рокля отново. Комичната ситуация, когато слязох по бельо до пералните помещения изплува в ума ми и аз се усмихнах сама на себе си.
Парите не бяха проблем, наличието на нещо друго беше.
Събух черните кожени сандали и зарових крака в тревата. Тази вечер имаше кървава Луна и Кралицата в мен се бунтуваше повече от обикновеното.
Два "избягали" кичура коса от стегнатия кок полазиха бледото ми лице и лекото гъделичкане наподоби нечия милувка.
Усмихнах се.
Моята милувка. Имах себе си. И невероятното чувство на жажда.

High.

...

Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Брой мнения : 16756

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Върнете се в началото Go down

Re: Мистик Фолс, 13. 06. 2014. Нощта на кървавата луна.

Писане by Mikael Mikaelson. on Чет Юли 17, 2014 8:44 am

Носталгия.
Беше впечатляващо какво въздействие имаше върху хората и техните действия. Именно тя беше главната виновница Майкълсън да се завърне отново в малкото градче, където винаги имаше проблеми и драмата бе неизменна част от живота на всеки. Беше истинско чудо, че Илайджа реши да се пусне по течението и да остави проблемите да го залеят. Обикновено ги избягваше и стоеше далеч от тях, но времето, което бе прекарал в пътувания и обикаляне на света бе събудило желанието му за нещо по-сигурно като собственото му семейство. Бе разбрал, че те също са тук и искаше да ги види. Кой знае, може би поредния му опит да събере разбитите части през вековете, ще се окаже успешен. Не можеше да бъде сигурен, но наивника в него и надеждата го караха да вярва, че ще постигне някакъв напредък, дори и минимален.
Вглабен в собствените си мисли, Илайджа премина покрай табелата на която пишеше името на града, а по устните му се спусна едва доловима усмивка, която изви крайчетата на устните му и съживи замисленото му строго изражение.
„Време е за ново начало” – помисли си той и продължи напред по дългия път, който се извиваше пред него. Забеляза красив женски силует в тъмнината и остана истински изненадан. Не знаеше дали да вярва на очите си. Мислеше, че това е поредния мираж, игра на собственото му съзнание. Майкълсън отби в страни от опустелия път, слезе от колата и прокара пръсти през косата си. Продължи с обичайната спокойна походка, насочвайки се право към блондинката.
- Лусия!
Извика, спрял на няколко крачки от нея и загледан в усмихнатото й лице. Чудеше се колко точно време бе минало от последната им среща, какво бе станало с нея през това време и дали бе същото момиче, което той помнеше.
Mikael Mikaelson.
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 57

Писане by Queеn Infеcted. on Чет Юли 17, 2014 9:24 am

Играта на пулсиращите звезди по небосвода караше въображението да рисува странстващи картини. Странстващи като мен, странстващи като идеята ми за бъдещето.
Познат мъжки глас ме изтръгна от унеса. Тялото ми се изправи, торсът ми със замах се обърна по посока на гласа и очите ми заедно с косата се оцветиха в цвета на роклята.
Вечно сменящата цветове лампа аз.
Колко яко.
Силуетът му. Осанката му. Усмивката му.
- Илайджа!
Нямах представа как се реагира с брата на най- огромната ти грешка. Нямах представа дали трябваше да се насоча към него. Не знаех дали трябва да отпусна юздите на ЛуЛу и да й позволя да се хвърли в прегръдката му.
Подобна прегръдка е нещо, което откриваш насред нищото. Такава прегръдка е като зов, зов да бъдеш спасен. От онези прегръдки, които носят емоция и спомени. Най- близка до родното, до милото и миналото. Най- близка до човешката част в теб. Прегръдка от познат човек.
Кралицата усети липсата на баланс между Нея и ЛуЛу и аз побързах да се отдръпна настрана. Бе нощ на кървава луна и не биваше да си играя с късмета. Побързах да пригладя огромният хаос от разкъсан тюл и за миг съжалих, че трябваше точно така да изглеждам, когато виждах вечно изискания и спретнат Илайджа.
Боса, с топла медена коса и топли кафяви очи- резултат от щастливата нотка, която изпитах за момент, раздърпана дизайнерска бална червена рокля и ръце с бледи следи от кръв.
- Извинявай.- побързах да оправя изблика на емоция и да потуша другите ми две личности. Понякога се чувствах сякаш в мен се блъскаха разни чудовища. Пазех ЛуЛу от Кралицата и себе си от Кралицата. Но при никакви обстоятелства не биваше да допускам това да се промени.
Чак сега улових ароматът на Майкълсън. Познат древен аромат на кехлибар и онази особена по вид кръв.
Тази кръв.
Извъртях се прекалено бързо, криейки сълзите капещи от очите си.
Самотните кичури, надявам се и цялата коса, придобиха светлорус отенък. Трудно щях да обясня въпросните промени.
Дали ако кажех, че съм била инжектирана със сълзи от девствен еднорог щях да мина за не по-малко луда от случващото се в момента!?
Не знаех как да се оправя със сълзите на безпомощност, със сълзите да се сблъскаш лице в лице с живота.
Да се завърнеш в Мистик Фолс.

High.

...

Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Брой мнения : 16756

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

- Similar topics

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите