The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Дванадесет години по-рано
Съб Яну 12, 2019 2:46 pm by Elizabeth

» Да броим до 4000.
Съб Яну 12, 2019 2:03 am by Кардам

» Нашият любим спам!
Сря Яну 09, 2019 6:32 pm by Cher Night

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Сря Яну 09, 2019 2:08 pm by Кардам

» Търся си гадже/fwb
Вто Яну 08, 2019 5:25 pm by Elizabeth

» Другарче за РП!
Вто Яну 01, 2019 9:00 am by Elizabeth

» Ударете с ръка по клавиатурата!
Пон Дек 31, 2018 12:46 pm by Дастан ибн Фадлан

» Буквички
Сря Дек 12, 2018 1:39 pm by Дастан ибн Фадлан

» Познай цвета на блузата на следващия!
Нед Дек 02, 2018 1:18 pm by Кардам

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

на следващия ден, когато Деймън и Елена скъсаха.

Go down

на следващия ден, когато Деймън и Елена скъсаха.

Писане by Caroline Forbes ♥ on Съб Май 03, 2014 1:56 pm

Беше вечер, когато реших да проверя "двете ми деца" какво правят самотни в къщата си. Сложих някакви дънки, тениска и кецове, измъкнах се от пансиона към 8:30pm и взех със себе си само и единствено ключове и телефон.
Бях решила да повървя.
На път за къщата на братята Салватор оприличих едно превозно средство, което профуча покрай мен, сякаш беше толкова близо, а аз бях на тротоара, на колата на Елена. Едва ли беше тя. Никога не би карала толкова бързо. Реших просто да пратя СМС, за да проверя дали всичко е наред.

''Hey, there!
Are u at the house?
Becuz I'm cooooming! <3''

Прибрах телефона си и се огледах наоколо. Нямаше почти никой. Една двойка беше седнала на пейка, в близост до един парк. Така се бяха награбили, че сигурно си нямаха и на представа, че профучалата кола е минала, а камоли аз. Затова реших да побягам малко. Отдавна не бях изпускала парата по този начин.
За секунди бях пред прага и изтърсвах краката на изтривалката, за да не окалям.
Влезнах без да чукам, защото не се чуваше нищо отвътре, само дишането на някого. Едва ли щях да прекъсна някакъв разговор или нещо. Колкото до дишането не беше очестено, а напълно нормално.
Картинката беше такава. Беше 15 градуса, Деймън беше запалил камината и се беше излегнал на дивана с бутилката си бърбън както винаги. Или пък беше с чаша... нене, бутилка е. Много ясно, че една чашка няма да му стигне.
Затворих вратата, гледайки втренчено в него. Май не знаеше дори какво прави... Сигурно не ме и усети. Напрегнах сетивата си, но ... друго дишане освен неговото, и моето, което усещах, не чувах. Но все още мислех да запазя въпроса си за след няколко минути. Първо щях да се уверя дали е добре, защото ако е добре, ще ме посрещне с: '' О, досадната малка Кери... ''
Caroline Forbes ♥
Вампир
Вампир

Брой мнения : 316
Рожден Ден : 18.05.1994

Върнете се в началото Go down

Re: на следващия ден, когато Деймън и Елена скъсаха.

Писане by Damon Salvatore on Съб Май 03, 2014 2:32 pm

-И избраш него пред мен?Естествено,че добродушния и мил Стефан ще бъде винаги най-примерният и подходящ за теб!Защо поне веднъж не помсли за това АЗ какво чувствам към теб по дяволите?-Гласовете на мен и Елена кънтяха из цялата къща,а може би и на 5 преки от къщата.
-Знаеш ли какво?Ходи при него!Хайде заминавай!Нали това искаш?Всеки път когато трябваше да избираш аз се опитвах по всевъзможен начин,че мога да се променя,че аз съм правилният избор...но знаеш ли какво?Не си струва!И не ми пука вече Елена!-Продължавахме да си крещим и аз хванах сака който леше приготвила и го изнесох навън право до колата и.Отворих ядно капака хвърлих сакът вътре и го затръшнах по същия начин по който го и отворих.
-Прав ти път!И никога повече не се връщай.Ти и Стефан забравете,че съществувам!-Крещях срещу лицето и с всичката си яд която можех да извадя отвътре.
-Роуз беше права,за това,че ти ще ме съсипеш и,че не си струва да се боря за теб...-Е,добре де за последното излъгах но бях прекалено бесен на нея и на Стефан.
-През цялото време ти се държеше като една егоистична кучка на която не и пука за мислите на другите и мисли само и единствено за себе си и за това кой да избере.Но ето аз ще избера вместо теб!Нека да е Стефан.Аз дори не мога да те гледам вече.Не искам да виждам физиономията ти до края на живота си.-Злобата бълваше не само от очите ми,от гласа ми,дори от езика на тялото ми.
-Майната ти Елена!-Да...щях да съжалявам за тези си думи,но въпреки това я подминах хвърлих чашата си с уиски настрани толкова силно,че отиде на двора и се счупи в един камък и тръшнах вратата зад себе си вратата.След няколко минути се чу колата да отпрашва с мръсна газ.Сърцето ми биеше ужасно бързо направо бясно.Не можех да си поема въздух от ярост и единственото което направих е да изпочупя всичко,изкарах си го на почти всеки предмет в шибаната стая.Снимки,лампите,книги всичко разхвърлях и изпочупих.
След около 10 минути застанах съвсем спокойно на средата на стаяата,огледах се и просто взех бутилката уиски от единствения непокътнат шкаф,бара с питиетата.Махнах капачката хвърляайки я на пода и отпих две големи глътки.Като никога не бях запалил камината и започнах да се занимавам с нея.Не исках дори да се сещам за случилото се преди малко и затова отпращах всички мисли далеч оттук.След като я запалих се излегнах на дивана,като първо разбутах счупените предмети от него и доволно се облегнах назад.В стаята цареше тъмнина и само камината огряваше огромното помещение.Пламъците се отразяваха в очите ми,като най-вероятно в момента имах дарбата да убивам с поглед.
След около 2 минути чух някакви стъпки и познат парфюм...керълайн.Тя влезе колебливо и затвори вратата зад себе си.
-Какво искаш Керълайн?Ако ще злорадстваш се нареди на опашката.-Надигнах отново бутилката и отпих поредната голяма глътка.Нямах никакво намерение да се карам с още някой камоли с блондито.
Damon Salvatore
Вампир
Вампир

Брой мнения : 1332

Писане by Caroline Forbes ♥ on Съб Май 03, 2014 3:12 pm

Рядко хващах Деймън в такова настроение. В момента можеше наистина да пострадам, но въпреки това..
- Здравей и на теб, сърдити! ... - показах му аз, че не съм зле настроена. - Какво се е случило тук. Нали не е това, което ... ми минава през ума. Защото ако е това: "Честито, Керълайн, оттърва се от злия вампир, гадже на най - добрата ти приятелка... '' - всъщност въобще не беше така. Нямаше да се оттървем от него.. дори щеше да стане още по - зъл.

Мина ми през ума, че някакви гости може да са наминали и да са се опитали да сплашат Деймън. Но явно не е било кой знае колко опасно, щом има просто счупени предмети... Тогава защо Елена си е тръгнала.

- Деймън какво става? - попитах аз и замълчах, търсейки метла, за да събера счупените пърчета стъкло.
Caroline Forbes ♥
Вампир
Вампир

Брой мнения : 316
Рожден Ден : 18.05.1994

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите