The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Дванадесет години по-рано
Съб Яну 12, 2019 2:46 pm by Elizabeth

» Да броим до 4000.
Съб Яну 12, 2019 2:03 am by Кардам

» Нашият любим спам!
Сря Яну 09, 2019 6:32 pm by Cher Night

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Сря Яну 09, 2019 2:08 pm by Кардам

» Търся си гадже/fwb
Вто Яну 08, 2019 5:25 pm by Elizabeth

» Другарче за РП!
Вто Яну 01, 2019 9:00 am by Elizabeth

» Ударете с ръка по клавиатурата!
Пон Дек 31, 2018 12:46 pm by Дастан ибн Фадлан

» Буквички
Сря Дек 12, 2018 1:39 pm by Дастан ибн Фадлан

» Познай цвета на блузата на следващия!
Нед Дек 02, 2018 1:18 pm by Кардам

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

4 години по-рано,някъде в Калифорния

Go down

4 години по-рано,някъде в Калифорния

Писане by Лейна Еверет on Вто Май 28, 2013 9:44 am

Вилата на която ме завлече съквартирантката ми през пролетната ваканция беше невероятна.Не бях поканена,но все пак всички се зарадваха,че си падам по купоните. Пиене и силна музика вечер след вечер,къпане в басейна,палене на огън на плажа.И това е само една малка порция от преживяването.Разбрах също,че съм много добра в правенето на коктейли,а още по-добра в пиенето.На края на всяка вечер,дори да съм изпила колкото всички останали,съм най-трезвата глава.
Тази вечер си имаме гости,мисля,че са от съседната вила или нещо подобно.Важното е,че има много сладки момчета,а аз изглеждах добре.Леко разрошена коса и облечена в любимата си лятна рокля. До средата на вечерта не се спрях,правех коктейли,търсех приятели и държах коси назад докато приятелите ми си изкарваха вечерите.Танцувах много малко и само когато ми пускаха рок парчета. Когато нещата утихнаха малко,почивка за хапване, взех си една бира и излязох малко на чист въздух.Седнах на стъпалата на верандата от където се виждаха вълните,които се биеха в брегът осветени от пълната луна.Въздъхнах и оставих морският бриз да разхлади кожата ми и да си поиграе с косата ми.Хванах бирената бутилка здраво и се помъчих да я отворя,но съм толкова уморена,че не помня на къде трябваше да завъртя капачката.
Лейна Еверет
Вещица.
Вещица.

Брой мнения : 68
Рожден Ден : 06.06.1988

Върнете се в началото Go down

Re: 4 години по-рано,някъде в Калифорния

Писане by Danielle McStell on Вто Май 28, 2013 3:06 pm

Даниел нямаше как да не приеме поканата да отиде на поредното лудо парти в съседната вила. Той обичаше партита и като цяло лудите купони независимо къде бяха те. Това, че щеше да има и момичета го подтикна още по-силно да приеме поканата на приятеля си и заедно с него вечерта отидоха на купона. Беше един нормален купон, на който Даниел пиеше, танцуваше и флиртуваше. За миг обаче се замисли кога ли ще успее да си намери истинската любов? Той бе свикнал да флиртува с различни момичета, но това сякаш вече не му доставяше чак такова удоволствие. Той искаше момиче, което да го обича такъв, какъвто е, а да няма нужда да и въздейства или тя по някакъв начин да иска нещо в замяна, а досега връзките му бяха именно такива.
Едно от момичетата на партито впечатли Даниел. Тя бе висока, русокоса красавица, която толкова много се забавляваше, а когато сега той отметна поглед да я види отново тя излизаше навън с бутилка бира в ръка. После просто седна на стълбите, а той се облегна на вратата зад нея и дълго остана загледан в красивата руса коса, която бе прилежно изправена.
- Да ти помогна с бутилката? - каза усмихнато той след като видя, че тя не се справя добре и седна до нея очаквайки отговор.
Danielle McStell
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Брой мнения : 155
Рожден Ден : 14.02.1997

Писане by Лейна Еверет on Вто Май 28, 2013 3:17 pm

Леко подскочих като попарена,не очаквах някой да забележи липсата ми и се бях отпуснала.Изгледах го също толкова изненадано и се усмихнах широко.
-Ръцете ми са малко уморени от въртене на шишета цяла нощ.-казах и му подадох бутилката за да я отвори.-Кой да предположи,че ще е изморително да си барман на колежанско парти.
Засмях се ,но това не успя да скрие изтощението ми.Изчаках да ми отвори бутилката и със същата широка усмивка поех шишето.
-Благодаря и..наздраве.-бързо надигнах бутилката за да отпия една освежителна глътка.Очите ми ненадейно се плъзнаха към него и срещнаха погледът му.Усмивката ми отново се появи и за малко да се задавя.Разбира се не успях,но за малко.През смях избърсах бирата от брадичката си с опакото на ръката си и погледнах непознатия красавец.
-Лейна Еверет.-представих се гордо и му подадох ръка.
Очите ми опознаваха лицето му сякаш е нещо неземно.Сигурно изглеждам като голяма любопитка от страни.
Лейна Еверет
Вещица.
Вещица.

Писане by Danielle McStell on Сря Май 29, 2013 4:52 pm

Даниел стоеше вгледан в ослепително красивата руса дама пред него очаквайки отговор, а след като го получи той се усмихна. Когато момичето му подаде ръка той за момент се зачуди дали трябва да отвърне, както преди няколко хиляди години, когато бе толкова модерно и дори задължително да целуваш ръцете на младите дами, които ти подават ръката си или просто да се здрависа приятелски. В крайна сметка избра второто и доброжелателно отвърна на жеста, представяйки се.
- Аз съм Даниел Мак Стил. Също толкова приятно, колкото и на вас вероятно. - усмихнато каза той, а след това разсеяно се загледа напред.
Гледката бе красива - луната бе напълно изгряла, около нея плуваха толкова много звезди и той си спомни как преди години знаеше всяко едно съзвездие и много обичаше вечер да излиза на терасата на имението си и да се вгледа в красотата на нощното небе.
- Всъщност дали ще е супер гадно ако се оттеглим от това лудо парти и си направим една приятна вечерна разходка из по тихите места на града? - предложи Даниел понеже и на него вече не му се стоеше тук. - Аз също днес вече доста се изморих и една разходка с прекрасна гледка към нощното небе би ми подействала много добре.
Danielle McStell
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Писане by Лейна Еверет on Сря Май 29, 2013 5:08 pm

-Не само това,но й свежият въздух ще ни подейства добре. Дори и да не си пил,нужно е само да направиш две крачки в къщата и ще си нокаут от изпаренията.За жалост,колкото и добре да ми звучи предложението ти ще ми се наложи...
В този момент една от приятелките на домакиня ни се появи на вратата зад нас и ми извика нещо за счупени шишета и нещо лепкаво по пода около тоалетната.Бързо се обърнах към Даниел.
-..да го приема!
Хванах го под ръка и много бързо го накарах да стане и да тръгне с мен към плажа,като се стараех да игнорирам въпросите на момичето.
-Изобщо не ми се играе ролята на чистачка.-промърморих под носът си недоволно.
Усетих как пантофките ми се напълниха с пясък,пуснах Даниел и се наведох да се събуя.
-Бог да ми е на помощ на сутринта...Тези хора ще ме довършат,добре,че ще сме тук още два дена и се връщаме в колежа.Иска ми се отида на концерт или..на разходка с лодка.Честно казано...омръзна ми да стоя по цял ден или на плажа или във вилата.-погледнах Даниел.-Извинявай,обикновено не съм такова мрънкало.Повярвай ми.
Лейна Еверет
Вещица.
Вещица.

Писане by Danielle McStell on Чет Май 30, 2013 1:26 pm

Даниел се зарадва, че момичето прие предложението му. От доста отдавна имаше нужда да излезе с някой, а самата Лейна му се виждаше много позитивна и мила личност, която определено държеше да опознае. Те заедно отидоха на плажа, където с бавни крачки ходеха по пясъка и се наслаждаваха на вълните на морето.
- Няма проблем. - каза той като се усмихваше. - Морето изглежда наистина страхотно вечер, не мислиш ли? - попита той вгледан във водата.
Даниел харесваше тихите места. Макар често да ходеше на купони той тайно искаше да има човек до него, който да се разхождат из места като това на което бяха в момента и да си говорят, да споделят и да си вярват. Това не значеше естествено задължително да има любовна афера, а може би просто добър приятел.
- Може би заедно можем да отидем на концерт, а след това да се разходим с лодка или да посетим едни от най-красивите страни в света. - каза той, а после продължи: - Всъщност самият аз много искам да обиколя света с някой, който подобно на мен има това желание. С някой приятен човек, какъвто между другото си ти. Винаги съм искал да имам добри приятели на които мога да разчитам, които да ме изслушват и приемат такъв, какъвто съм. А, ти наистина си един страхотен човек или поне така мисля, съдейки по десетте минути прекарани с теб.
Danielle McStell
Древен Вампир.
Древен Вампир.

Писане by Лейна Еверет on Съб Юни 01, 2013 9:37 am

Погледът ми моментално се насочи към морето.Някъде в далечината имаше скали и се чуваше силният гръм на вълните,а в същото време колкото по на вътре гледаш в морето,толкова по-спокойна е повърхността.
- Северният Тих океан..Определено невероятна гледка.
Спокойна усмивка се появи на лицето ми или поне докато мълчахме.В следващият момент целият ми ентусиазъм скочи до небето.
- За концертът съм на сто процента там,Бон Джови ще свирят в други ден.За лодката..стига да знаеш да плуваш,защото аз съм много зле.-казах почти през смях.-А за всичко останало..Пътуванията са в кръвта ми.Искам да видя целият свят,но също искам да завърша и университет.А до това относно колко си симпатичен и изглеждаш като приятна компания..бих те отвлякла да си ми компания в университета.-вече наистина се засмях .-А до това,че аз съм страхотен човек.Това не е вярно,но съм невероятна приятелка и можеш да си сигурен,че от сега на татък можеш да разчиташ на мен.
Усмихнах му се широко и му смигнах.
Лейна Еверет
Вещица.
Вещица.

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото