The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход

Забравих си паролата!

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 7 Гости :: 2 Bots

Дастан ибн Фадлан

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Общият бюджет

Go down

Общият бюджет

Писане by Savannah. on Пон Яну 14, 2013 1:58 pm

Какво да го коментираме? По закон парите вървят ръка за ръка с неприятности. И положението става буквално взривоопасно, ако единият от двамата е с широки пръсти, а другият цепи косъма на две. Все пак сте решили да дръпнете дявола за опашката, като си направите обща празнична каса?

Ами сега? Разпределете съдържанието на бюджета си по пера - подаръци на другите и на себе си, хапване, пийване, всякакъв вид глезотийки, пътни и т.н. И при всички случаи оставете някакъв неприкосновен запас, към който да се прибегне само в краен случай, като тридневен глад например. Ето и една мантра за мигове на силен душевен и нервен смут: „Аз съм над тези неща!“. Трябва да се повтори 40 пъти и... може и да помогне.

demon with wings
it's such a shame for us to die
Savannah.
Admin
Admin

Брой мнения : 9688
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото