The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Писмо EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
Писмо EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
Писмо EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
Писмо EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
Писмо EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
Писмо EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
Писмо EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
Писмо EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
Писмо EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 32 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 32 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

Писмо

2 posters

Go down

Писмо Empty Писмо

Писане by Elena Gilbert. Нед Окт 14, 2012 3:17 pm

" Здравей,
може би се учудваш,че ти пиша. Аз също се учудвам от себе си.. но наистина не знаех към кого да се обърна. Липсваш ми. Много.. Колкото и да не ми се иска.. една част от мен тъгува за онова проклето място..защото ти си там,Деймън..Карълайн. Аз.. не знам дали знаеш,но.. съм вампир. Това е и главната причина да се махна.. Бях блъсната от кола,а имах и много вътрешни рани.. Алисън ми бе дала от кръвта си и.. Всичко стана толкова бързо. Имам чувството че с всеки ден умирам малко по-малко. Опитах се да изключа чувствата.. да убивам.. да изтезава,да си изкарвам ядът върху другите и всеки ден малко по-малко душата ми си отива. Мислех и толкова много.. за човешкият си живот. За теб. Исках да ти се извиня.. аз.. не постъпвах добре с теб,ти знаеш,че винаги ще си много специален за мен. Но аз бях абсолютно същата като Катрин и това няма извинение.. дори сега съм като нея. Това ще бъде последният път в които ти пиша.. а и едва ли някога отново ще се видим. Не бих го понесла..защото знам,че те нараних,а ти бе толкова добър с мен. Писмото ми няма да е дълго.. знаеш колко трудно изразявам чувствата си. Напуснах градът за да започна на ново.. започнах и работа във ФБР. Срещнах се с Илайджа.. Клаус от отдавна не ме е търсил ,но.. предполагам вече ще се справям сама? Никога не ми бе споменавал.. че този живот е така самотен и.. ужасяващ. Как са нещата при вас? Нещо ново? Прегърни Карълайн от мен.. бъди до нея.. аз вече не бих могла,но знам колко близки сте.
Стефан,пожелавам ти много щастие.. любов,защото го заслужаваш. Ти винаги ще бъдеш добър.. най-добрият които съм срещала. Кой знае? Някъде напред.. във вечността може да се срещнем?"
Elena Gilbert.
Elena Gilbert.

Брой мнения : 1783
Рожден Ден : 06.08.1996

Върнете се в началото Go down

Писмо Empty Re: Писмо

Писане by Stefan Salvatore Нед Окт 14, 2012 3:53 pm

Писмо без подател. Отворих го с интерес и се зачетох. То ми разкри неща, които ме изненадаха и объркаха. Очите ми се напълниха със сълзи. Но само до там. Успях да ги удържа. Написах отговор:

"Здрасти,
Не знам дали писмото ми ще достигне до теб, но се надявам доверените ми "хора" да успеят да го изпратят при теб. Не знам къде си. Сама се досещаш, че това сякаш ме убива. Трудно ми е да вярвам, че си добре, когато не мога да се уверя в това. Но сега сама ще можеш да се грижиш за себе си. Аз намирам начини да продължа напред. Не ти се сърдя и не те мразя. Честно казано не бих могъл. Това, че си вампир ми причинява болка. Опитвах се да те опазя от това, но не успях. Точно затова...защото не е леко.
При мен няма много ново. Напоследък предпочитам да се усамотявам. Но това е просто период. Бъди спокойна - ще се грижа за Керълайн. Тя също е доста силна личност, но всеки има нужда от опора. Надявам се да не се чувстваш самотна. Бих ти помогнал винаги, а ти знаеш как да ме намериш. Няма да те критикувам или поучавам.
Аз също ти пожелавам щастие, Елена. Пази се. А иначе мисля....определено ще се срещнем някога. Вечността е доста дълъг период, а света - малък. Просто се пази."
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Брой мнения : 134
Рожден Ден : 18.07.1912

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите