The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.
The Vampire Diaries RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome!
Вампир, върколак, вещер, демон или хибрит - Мистик Фолс е мястото, където искаш да бъдеш. Градчето става известно със своята толерантност и любов към свръхестественото. Всеки е посрещнат с отворени обятия, такъв какъвто е. Населението нараства и съвсем скоро смъртните се оказват малцинство в собствения си град. Вампири и върколаци си позволяват да превръщат хора без да подбират, вещиците пускат съвети по интернет и допускат ентусиасти в сборищата си. Булото на мистиката се надига, правейки този таен свят почти привиден за смъртните. Множество туристи, заинтересовани от свръхестественото, се стичат в Мистик Фолс, надявайки се да видят вампир в действие. И така, от Рай за различните, градът се превръща в истинска заплаха за света на магията.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  EmptyСъб Ное 05, 2022 3:25 pm by Кристин Рейнс

» Hot or not ( за предишния )
честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Потребител vs Потребител
честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Опиши предишния с първата буква от ника му.
честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  EmptyПет Ное 04, 2022 7:22 am by Кристин Рейнс

» Какво ви събуди тази сутрин?
честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Познай цвета на четката за зъби на следващия.
честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Кой се казва така?
честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  EmptyПет Ное 04, 2022 7:21 am by Кристин Рейнс

» Какво има на бюрото до компютъра ви?
честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

» Да броим до 9000.
честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  EmptyПет Ное 04, 2022 7:20 am by Кристин Рейнс

BG TOP
BGtop
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 34 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 34 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 632, на Чет Ное 11, 2021 5:03 pm

честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.

+4
Lydia Wickham.
Jennifer ♥
Амелия Понд
Алисън Вокил
8 posters

Go down

честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  Empty честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.

Писане by Алисън Вокил Сря Окт 03, 2012 5:01 pm

РАЛИЦА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН.
(не ме питайте от къде ми дойде тралаланка,i just came up with it,alright? )
ягтдьзяцао;цздаостн
озц;ьяа(ожндтгая
нтаоздвняао
пожеланията няма си ги казвам тук,просто трябваше да създам тема.
искам да си много щастлива,ралица,разбра ли? щото ти е рождения ден и даа. стдяасотняйа
ятнваожтсдва
цяздаохая
ожнц
don't mind me....

честиииииииииииииит ти рожден ден.
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  Empty Re: честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.

Писане by Амелия Понд Сря Окт 03, 2012 5:06 pm

ТРАЛАЛАЛНКА?!?!??
лудоооо хД
мерсииииииииииии <33333333 казахх ти вече, че те обичамммм ;ооо мдааа
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  Empty Re: честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.

Писане by Алисън Вокил Сря Окт 03, 2012 5:13 pm

тралаланка,да ;д
казаа ми. ма ти и да не ми казваш,аз го знам ;о тоо няма начин да не ме ;о
ахаха
<33333333333
Алисън Вокил
Алисън Вокил

Брой мнения : 3202

Върнете се в началото Go down

честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  Empty Re: честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.

Писане by Jennifer ♥ Сря Окт 03, 2012 11:50 pm

Честит рожден ден, Рали! lowe lowe lowe Желаяя ти всичко хубаво! lowe lowe
Jennifer ♥
Jennifer ♥

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

Върнете се в началото Go down

честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  Empty Re: честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.

Писане by Lydia Wickham. Чет Окт 04, 2012 3:18 am

Рали, ЧРД lowe Пожелавам ти много усмивки, любов, щастие, късмет, здраве, успех, гаджета, да получиш много подаръци и всичко най-най octopus
Lydia Wickham.
Lydia Wickham.
original
original

Брой мнения : 6974

Върнете се в началото Go down

честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  Empty Re: честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.

Писане by Winter. Чет Окт 04, 2012 3:58 am

честит рожден деееен <33 много, ама много здраве, щастие, любов и късметт.всичко, което си пожелаеш да ти се сбъдне lowe ииии...всичко НАЙ-най Cat
Winter.
Winter.

Брой мнения : 772

Върнете се в началото Go down

честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  Empty Re: честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.

Писане by Саманта Блек Чет Окт 04, 2012 5:14 am

O БОЖЕ О БОЖЕ О БОЖЕ РАЛИЦА ИМА РОЖДЕН ДЕН
СФВХЙДКВХНУОИРХ094ФНЦКЧХЕБОВУИНЧРБ8ХВНЙЕНХБ8ЯХ3НВУИНБ
ОСНДФВЦОУРХЕУ8ХВБНБВЙКХБбибхкбвиуоихйонрв
О ГОСПОДИ.
тая жена е толкова прекрасна, че имам чувството, че каквито ѝ пожелания да изтърся ще бъдат нищожни пред нейната прекрасност =.= АМА НИЩО, ЕТО СЯ ПОЧВАМ, НАЛИ ЖЕСТА Е ВАЖЕН.
НАЧИИИИИИ РАЛИИИИИИИ
да си жива и здрава, много късмет, успехи, любов (ама не гадна), ПРИКЛЮЧЕНИЯЯЯЯЯ МНОГО ПРИКЛЮЧЕНИЯЯЯ, много ПЪТЕШЕСТВИЯЯЯЯЯ ама МНОООООГО(във времето и пространството), колкото и лоши неща да се случват обръщай по-голямо внимание на ХУБАВИТЕЕЕ.
Доктор Ху да те намери с ТАРДИС-а и да отидете заедно на наааай-прекрасните приключения и след идк колко време пътуване да те остави в двора на Хогуортс да бъдеш ученичка, дори ПРЕФЕКТ като пърси да станеш и след това да те заведат в окръг 12/13 и да се запознаеш с Катнис и Пийта лично и дечицата им енд шит. после пак да се върнеш при доктора и заедно да отидете в любимото ти време и да се запознаете с всички личности с които искаш да се запознаеш И ТАКАААА ДО КРАЯ НА СВЕТАААА.
после да минеш през всичките ти най-добри приятели и да ги вземеш с тебе и да ти е яко ии и и и и ЕМА УОТСЪН ОЛ ДЪ УЕЙ.
честит.
рожден.
ден.
адски яката си много обич за тебе. <333333333
Саманта Блек
Саманта Блек

Брой мнения : 4092

Върнете се в началото Go down

честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  Empty Re: честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.

Писане by Savannah. Чет Окт 04, 2012 7:21 am

Жажаажажжаж Рали честит рожден ден <333 Дано всичко прекрасно ти се случи, всичко което искаш, всички да те обичат и да да имаш всички момчета и да <333
Savannah.
Savannah.
admin
admin

Брой мнения : 9860
Рожден Ден : 12.08.1999

Върнете се в началото Go down

честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  Empty Re: честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.

Писане by Амелия Понд Чет Окт 04, 2012 10:40 am

Ооооо мерси много хорааа lowe lowe Мнол любов за вас ;33

Зозоланкееееее ;о ДАНОО ВСИЧКО СЕ СБЪДНЕ!
благодаря
ти
че
ми
пожелаваш
толкова
осъмски
неща
аха, ти си по-якатаа
любов и за теб <33
Амелия Понд
Амелия Понд

Брой мнения : 5401
Рожден Ден : 04.10.1996

Върнете се в началото Go down

честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  Empty Re: честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.

Писане by Джейк Стоун Пет Окт 05, 2012 1:55 am

фък ми. с един ден закъснение бъд стил.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВЕЗНОООО ТАКАВАААААААААААААА.
везните са най-яки адмит ит.
въпреки, че когато кажа на някой, че съм везна и той седи, седи. ИУУУУУУ.
ми фък дем.
ЖЕЛАЯ ТИ МНОООООООГО МНООООООООООООГО МНОООООООООООООООГО неща-
РОЛФРЛОРФЛРОРФЛОРФ
едно от тях е тая бич джо роулинг да напише още една книга, ако не иска да бъде изгорена на клада. мхм.
нека ема уотсън ти стане БФФ и да ме запознаеш с нея ролфрорфлорфлролф
Джейк Стоун
Джейк Стоун

Брой мнения : 1216
Рожден Ден : 28.09.1395

Върнете се в началото Go down

честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.  Empty Re: честит рождееееееен деен на най-голямата тралаланка Понд.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите