The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошъл в най-добрия РПГ форум посветен на сериала "Дневниците на вампира". Любов, мистерии, убийства и кръв - потопи се в един истински вълшебен свят, изпълнен с опасности. Очакваме те.

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
welcome!
Форумът е направен по основните идеи от сериала Дневниците на вампира. Главните герои са взаимствани от него, но историите им могат да бъдат променяни по всякакъв начин. Действието се развива в малкото градче Мистик Фолс. Сайтът е създаден за забавление и усъвършенстване на творческите способности. Всички тук сме много приветливи и ви приканваме да се присъедините към нашето голямо свръхестествено семейство.
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Никога не съм...
Сря Окт 04, 2017 6:39 am by Alice Conrad

» Познай любимия стил музика на следващия
Сря Окт 04, 2017 6:34 am by Alice Conrad

» Добро - Лошо
Вто Сеп 26, 2017 1:44 am by Кардам

» Колко е часът?
Вто Сеп 26, 2017 1:07 am by Кардам

» Другарче за РП!
Вто Сеп 26, 2017 12:49 am by Кардам

» ВРЪЩАНЕ НА ЛИК!
Съб Сеп 23, 2017 2:49 am by Kelsea.

» Познай цвета на очите на следващия!
Пет Сеп 15, 2017 1:15 pm by Кардам

» Буквички
Пет Сеп 15, 2017 1:11 pm by Кардам

» Потребители Vs. Администратори/Модератори
Пет Сеп 15, 2017 1:02 pm by Кардам

Top posters
Кристин Рейнс

Изaбелa

Queеn Infеcted.

Tayllor McQueen.

Сара Крес

Unknown,

Теса Алварадо

Jennifer ♥

Сорша Хейл

Chaos.

Гласувайте за нас
BGtop
Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Брояч
free counters
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 127, на Вто Дек 11, 2012 4:22 pm

Share | 

Създаване на Богове.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Изaбелa
Admin
Admin

Брой мнения : 21875
Рожден Ден : 27.09.1256

ПисанеЗаглавие: Създаване на Богове.   Чет Юни 28, 2012 10:36 am

First topic message reminder :

Новото 20 в нашето любимо форумче. Добавяме нов вид, който ще се носи името Бог/Полубог.

Безсмъртните ще бъдат разделени на две групи.
The first- Богове. Тук ще се сместят 6-те главни бога, а имено Зевс, Арес, Хадес, Хера, Афродита и Атина. За тях всеки, които иска да ги вземе ще трябва да си направи нов профил, в тяхна чест и да доизмисли персонажите им.
The second- Полубоговете. В тази групичка ще се заемат място всички останали. За тях няма да е нужно да си правите нов профил, те просто ще бъдат в тялото на вашия герой. Ако се чудите какво ще стане с вашите, спокойно те няма да изчезна, а просто ще делят тяло си с полубоговете. И за тях ще бъде дадено най-важното и другото сами трябва да  си го измислите. Тоест вашите герой ще бъдат приемници.

Полубожества могат да бъдат всички останали, изброени тук освен главните. По предложение на Ryan Alexander IV можете да използвате и божества от другите митологии за полубожества. За тях също трябва да пускате бланка тук и те ще бъдат добавяне към профила ви.
Вие избирате външните им видове.
Ако някой от потребителите, които управляват богове, не е влизал от повече от един месец, героят се освобождава.

Основната информация за боговете, която ще трябва да доразвивате:

Зевс.[/b
Вид: Бог на небето и гръмотевиците, властващ над всички други богове.
Години: N/A
Той е господар на небето, бог на дъжда. Неговото оръжие са мълниите, които той хвърля по всеки, който му се противопостави. Женен за Хера, но известен със своите "приключения". Той също така е известен с това, че наказва тези, които лъжат или клетвопрестъпват. Негова птица е орелът, неговото дърво - дъба. Представян е като бог на справедливостта и милосърдието, защитник на слабите, и наказващ лошите.
Преданието: Зевс бил син на Кронос и Рея. Като малък, за да го предпази да не бъде изяден от баща си, както се е било случило с петимата му по-големи братя и сестри, майка му го дала на планински нимфи да го отглеждат на остров Крит. Зевс бил нахранен и отгледан от козата Амалтея. Щом пораснал, той отишъл да работи като виночерпец при баща си и един път му дал питие от нектар, смесено с билки, предизвикващи повръщане. Това накарало Кронос да повърне вече изцяло порасналите братя и сестри на Зевс. Последвала война между Титаните, предвождани от Кронос, и Олимпийците - предвождани от Зевс. Ала Олимпийците били осигурени с непобедимо оръжие от Циклопите и битката завършила с победа за боговете. След войната Зевс спечелил владение над небето, Хадес на подземното царство, а Посейдон на морето. Земята била постановена като общо владение за забавление и радост на всички. Баща на Атина, Арес, Хермес, Хефест, (според някои версии) и други богове.

[b]Име: Арес

Вид: Бог на войната
Години: N/A
Той по-точно е олицетворение на грубата сила и липсата на гъвкавост, поради което не винаги излиза победител в битките. Оказва се ранен няколко пътиот Диомед, Атина и Херкулес.Смятан е за баща на много синове и дъщери, от връзките му с различни жени и богини. Почти винаги наследниците му са жестоки и свирепи персонажи. Най-известна от връзките му е тази с богинята на красотата Афродита.

Име: Хадес
Вид: Бог на подземното царство
Хадес е владетеля на подземния свят и царството на мъртвите. Мрачен, тайнствен и меланхоличен.
Получил владенията си след подялбата на света с братята си Зевс и Посейдон.
Името му означава невидим. Съпруга на Хадес е Персефона,която той похитил докато събирала цветя.
Счита се, че подхранвал отдолу корените на растенията. Пазител е на подземните богатства - благородните метали. Няма храмове, посветени на Хадес.

Афродита
Вид; Богиня на любовта
Години: N/a
Афродита е суетна, раздразнителна,обидчива и най-красива. Въпреки това, тя е една от малцината богини, които са женени, макар че често изневерява на мъжа си.
Афродита се явява със свита от диви зверове - лъвове, вълци, мечки.Зевс се е опасявал, че нейната безмерна красота може да породи свади между боговете и я омъжва
за Хефест - мрачния бог ковач -най- изкусния майстор и най-грозния сред боговете. Хефест е един от най-спокойните и уравновесени богове, но Афродита изглежда предпочита
Арес - избухливия бог на войната. Хефест бил така безмерно щастлив, да бъде женен за най-красивата жена и ѝ изковал прекрасни украшения, които я направили още по- неустоима за мъжете.
Нещастието да е женена за Хефест, я накарало да търси по-приятна компания в лицето на Арес, Адонис, Хермес и др. Хефест веднъж много остроумно я хванал в прегръдките на Арес, използвайки
мрежа и завел всички други Олимпийски богове да им се присмиват, като накарал прелюбодейците да обещаят, че ще прекратят връзката си. Веднага щом ги освободил, те избягали и скоро забравили обещанието си.
Нейна специалност е любовта, но не и романтиката. Тя по-скоро владее разпалването на похотта и ирационалната човешка страст.И тя като другите Олимпийски богове покровителства героите, но само в сферата на любовта.

Име; Атина Палада
Вид: Богиня на мъдростта и войната
Година: Н/а
Богинята Атина е символ на мъдростта. Тя олицетворява интелекта и благоразумието, съчетани с храброст и сила. Нейните символи са щитът,
копието, маслиновото дърво, совата и змията.Тя покровителствувала древногръцките герои, давала им мъдрост, съвети и помощ в трудни моменти.
Дала мъдрост и знание на хората, научила ги на изкуства и занаяти.  Атина била любимото му дете. Тя обичала баща си и прекарала живота си край него,
като му помагала много пъти в трудни моменти. Била най-мъдрата богиня и Гръмотвержеца често се съветвал с нея. За разлика от Арес , който олицетворява коварната,
жестока и вероломна война, Атина е богиня на честната и справедлива война. Тя обичала изкуството и занаятите и била изкусна тъкачка. Известна е и с това, че нямала любовни приключения и останала девица

]Име: Хера
Вид; Богиня на небето,брака,повелителка на облаците и бурите.
Години; N/a
Хера царува на високия Олим, тя заповядва, както и нейният мъж, на светкавиците и гръмотевиците; само от една нейна дума тъмни дъждовни облаци покриват небето,
чрез едно махване с ръка тя вдига страшни бури.Могъща е Хера — няма богиня, равна ней по власт. Величествена, в дълга разкошна дреха, изтъкана от самата Атина,
на колесница, запрегната с два безсмъртни коня, слиза тя от Олимп. Цяла от сребро е колесницата, от чисто злато са колелата, а медта на спиците блести. Благоухание
се разлива по земята там, дето минава Хера. Всичко живо се покланя пред нея, великата царица на Олимп.

Предложения за полубогове:
Алекто- Богиня на отмъщението, една от ериниите
Адрастея - Бог на съдбата и възмездието
Анубис - Бог, съпровождащ душите през тъмнината.
Ата- Богиня на заслепяването, заблуждението и помрачението на ума.
Ахриман - Бог на изначалното Зло.
Баст-Египетска богиня на радостта, празниците, танците, музиката, плодородието, котките и бременните жени.
Деметра - Богиня,пазителка на свещения съюз,носителка на сезоните.
Дионис - Бог на виното, лозарството и веселието
Ерида - Богиня на раздора и съперничеството, една от първичните сили.
Ерос - Бог на любовта, страстта и секса
Изида - Богинята на магията и живота, възкресяваща мъртвите.
Индра - Индийски бог на бурите, гръмотевиците и мълниите. Символизира силата, енергията и виталността.
Кали- Богиня на смъртта и разрушението. Наричана е "Черната" или "Тъмната" богиня.
Лахесис - Мойра,богиня на съдбата.
Лада - Богиня на красотата, любовта и семейното животно
Маат -богиня на справедливостта, мъдростта и правосъдието
Мегера- Богиня на гнева, отмъстителността и злото.
Мора - Богиня на студа, страданието, смъртта.
Немезида - Богиня на отмъщението.
Нефтида - Древноегипетска богиня на отвъдното и на ражданията
Нике - Богиня на победата
Никта - Богиня, олицетворение на нощта
Персефона - Богиня на плодородието и живота.
Посейдон - Бог на моретата
Рея - Богиня на земята.
Селена - Богиня на луната,покровител на решения,вдъхновява любовта
Фобос - Бог, олицетворение на страха
Хаос - Изначален бог, основата на всичко.
Хеката - Богиня на магията, луната, раждането, кръстопътите и нощта.
Хипнос - Бог на сънищата.
Хонсу - Бог на луната и времето.
Темида - богиня на правосъдието, въплъщение на божествения ред, закон и обичай
Тор - Бог на гръмотевиците, бурите и плодородието.
Фриг- първата и най-главна сред богините в Асгард, върховната богиня в скандинавската митология и жена на Один.
Хестия - Богиня на домашното огнище

Голямо благодаря на Tayllor Le'roux. за идеите и помощта за осъществяването.

trust no man. fear no bitch.

Последната промяна е направена от Изабела на Чет Авг 16, 2012 9:31 am; мнението е било променяно общо 13 пъти
Върнете се в началото Go down
http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/

АвторСъобщение
Amelia Shepherd. ♠
Ангел.
Ангел.

Брой мнения : 1992
Рожден Ден : 25.06.1998

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Богове.   Нед Юли 06, 2014 8:19 am

Име: Ерида

Вид: богиня на раздора и съперничеството

История: Ерида (на гръцки: Έρις) в древногръцката митология е богиня на раздора и съперничеството, една от първичните сили. Дъщеря е на богинята Никта и е внучка на Хаос. Оттук е и нейната двойствена същност. От една страна тя поражда глада, скръбта, битките, убийствата, споровете и беззаконието, а от друга ражда труда. Оттук и при Хезиод има две Ериди. Едната предизвиква войни и вражди и необичана от хората, а другата им е полезна, заставяйки ги да се съревновават в труда. Тази, втората Ерида, съгласно легендите, Зевс сложил между корените на земята, за да символизира нейното подчинение и предназначението ѝ да служи на хората. Ерида се свързва и с ябълката на раздора, когато на сватбата на Тетида и Пелей, тя похвърлила на трите богини - Афродита, Атина и Хера, златна ябълка, откъсната от градините на Хесперидите, с надпис: "На най-хубавата" и това станало повод за гибелно съперничество и впоследствие и за Троянската война, тъй като всяка смятала, че тя е най-прекрасна.
Jennifer ♥
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 13437
Рожден Ден : 08.11.0328

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Богове.   Нед Юли 06, 2014 3:07 pm

Готово.

...............................................................................................................................................

[/color][/center]
Aphrodite♥.

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Богове.   Съб Юли 26, 2014 1:50 pm

-------------
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

Брой мнения : 16756

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Богове.   Пон Юли 28, 2014 11:35 am

Aphrodite♥. написа:
-------------
Не мога да разбера какво значат точките.
Извинявай хд

High.

...

http://vampirediaries-rpg.forumotion.com/forum
Summer MagQueen.
Инфектиран
Инфектиран

Брой мнения : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Богове.   Вто Сеп 09, 2014 12:21 pm

Име: Мегера

Вид: Богиня на гнева, отмъстителността и злото.

Мегера (гр. Μέγαιρα) в древногръцката митология е една от ериниите, олицетворение на гнева и отмъстителността. Сестра на Алекто и Тисифона. Често е изобразявана като отвратителна старица (понякога обаче и като млада жена) със змии, вместо коса, дълъг език и факел и бич в ръцете. Тя биела в Тартар престъпниците. В преносен смисъл Мегера значи зла и отмъстителна жена.
Selena
Богиня
Богиня

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Богове.   Нед Ное 23, 2014 8:07 am

Име:
Selena
Години:
23/NA
Вид:
Древногръцката богиня на луната
Сила:
Спиране на времето
Характер:
Тъй като е дъщеря на богове е свикнала с разни удобства,но не чак дотам че да е разглезена и неблагодарна.Селена много обича да прекарва времето си навън сред хората и природата.Все пак е дете на боговете а и сестрите й са слънцето и зората и показването й и носи голяма наслада.Не обича да се крие в сенките и не бяга от отпасностите.Но въпреки това тя не ги търси,предпочита спокойноия и нормален живот.След толкова много години тя иска да опида да е подчти нормална.Тиха и затворена жена,но когато я нервираш става истински звяр.
История:
Тя е една от титанидите, дъщеря на Хиперион и Тея. Хиперион и Тея имали още две дъщери.Още от много малка Селена усещала връзката си с луната и знаела че нещо в нея много я прилвича,но какво точно и тя самата не знаела.Харесвало й да седи будна посреднащ и да наблюдава нощното небе. Хиперион и Тея искали да изкакат малко преди да орисят дъщерите си.Те ги наблядавали и решението им било ясно особено за Селена която не откъсвала очи от звездите и луната.Затова и дали да е богинята на Луната.Това много я зарадвало,но тя не подозирала че с това да си богиня идват и отговрностите и силите.Първоначално не знаела как да ги използва но постепенно с помощта на родителите си тя се научила.Сред правомощията на Селена е да събужда интуицията и психичните видения. Това се дължи на връзката на Нощта и Луната със съня и мечтите. Точно тази нейна сила най-много й харасвало и поради този фак тя често напускала Олимп и ходела при смъртните.Когато станала достатъчно голяма тя искала да види и други неща,да бъде като хората да усети тяхния живот.Затова напуснала Олимп и дошла тук за малко може би.
Лик:
Inna (Elena Alexandra Apostoleanu)

Последната промяна е направена от Selena на Нед Ное 23, 2014 8:40 am; мнението е било променяно общо 1 път
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Богове.   Нед Ное 23, 2014 8:33 am

Sara5 написа:
Име:
Selena
Години:
23/NA
Вид:
Древногръцката богиня на луната
Сила:
Видения,телекинеза,спиране на времето
Характер:
Тъй като е дъщеря на богове е свикнала с разни удобства,но не чак дотам че да е разглезена и неблагодарна.Селена много обича да прекарва времето си навън сред хората и природата.Все пак е дете на боговете а и сестрите й са слънцето и зората и показването й и носи голяма наслада.Не обича да се крие в сенките и не бяга от отпасностите.Но въпреки това тя не ги търси,предпочита спокойноия и нормален живот.След толкова много години тя иска да опида да е подчти нормална.Тиха и затворена жена,но когато я нервираш става истински звяр.
История:
Тя е една от титанидите, дъщеря на Хиперион и Тея. Хиперион и Тея имали още две дъщери.Още от много малка Селена усещала връзката си с луната и знаела че нещо в нея много я прилвича,но какво точно и тя самата не знаела.Харесвало й да седи будна посреднащ и да наблюдава нощното небе. Хиперион и Тея искали да изкакат малко преди да орисят дъщерите си.Те ги наблядавали и решението им било ясно особено за Селена която не откъсвала очи от звездите и луната.Затова и дали да е богинята на Луната.Това много я зарадвало,но тя не подозирала че с това да си богиня идват и отговрностите и силите.Първоначално не знаела как да ги използва но постепенно с помощта на родителите си тя се научила.Сред правомощията на Селена е да събужда интуицията и психичните видения. Това се дължи на връзката на Нощта и Луната със съня и мечтите. Точно тази нейна сила най-много й харасвало и поради този фак тя често напускала Олимп и ходела при смъртните.Когато станала достатъчно голяма тя искала да види и други неща,да бъде като хората да усети тяхния живот.Затова напуснала Олимп и дошла тук за малко може би.
Лик:
Inna

Поработи на тези забележки и ще бъдеш одобрена:
1. ИЗБЕРИ СИ САМО ЕДНА ДАРБА.
2. ПЪЛНОТО ИМЕ НА "INNA"

High.

...

Selena
Богиня
Богиня

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Богове.   Нед Ное 23, 2014 8:40 am

Сега?
Queеn Infеcted.
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Богове.   Нед Ное 23, 2014 8:43 am

Одобрена си, благодаря!
Добре дошла! butterfly

High.

...

† Katherine Martinez †
Богиня
Богиня

Брой мнения : 11
Рожден Ден : 09.08.1997

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Богове.   Чет Дек 17, 2015 2:07 pm

"Как се казвате"
Имам много имена. Преди хилядолетия ме познаваха като Хармония. Но родителите ми са ми дали и друго по красиво име. Катрин. Катрин Мартинез.
"На колко години сте"
Не знаете ли, че не е приемливо да питате момиче на колко години е? - усмихва се подло. - Но хайде, ще ви кажа. Изглеждам на 24 години но вече изгубих бройката на реалните ми години.
"Какво сте вие"
Аз ли? Аз съм богиня. Богиня на интригите, еротиката и хармонията.
"Кои са родителите ви"
Арес - бога на войната и Афродита - богинята на любовта.
"Моля опишете външния си вид"
Как изглеждам ли? - Катрин се подсмихна леко, докато въртеше един кичур между пръстите си. - Наследила съм външния вид на майка си. Имам дълга леко къдрава тъмно руса коса. Харесвам си я такава, но понякога когато ходя на по специални повиди я изправям. Досега не съм я боядисвала но съм си правила по тъмни кичури. Очите ми са синьо-сиви. Зависи много от светлината. Не съм много висока но не съм и много ниска. Височината ми е идеална, но въпреки това много често нося токчета Карат ме да изглеждам като елегантна дама. Имам чудесна фигура, която поддържам с тичане, плуване, различни тренировки. Даже не си личат истинските ми години.
" А какъв е характерът ви?"
Него вече съм го наследила от баща ми. Поне на 90%. Преди малко ви описах ангел. Така е, аз много приличам на ангел. Поне на външен вид. Но външния вид лъже. Аз избухвам лесно, паля се и от най-малкото. А щом съм ядосана, по-добре никой да не се мярка пред погледа ми. Преди малко ви споменах различни тренировки. Владея няколко вида, бойни изкуства, мога да боравя с меч, кинжали, копие и ками. Обичам да създавам интриги. Не съм груба и недодялана като другите деца на баща ми, нито пък съм разглезено барби като дъщерите на Афродита.  Татко казва, че съм взела най-добрите черти и от двама им. Че аз съм хармонията между тях. Винаги намирам слабите места на противниците си и знам как да ги използвам срещу тях. Знам как да ги притискам и да получавам това което искам. Не зависимо каква е цената.Но имам и по добра страна. Към хората за които ме е грижа съм истински ангел. Готова съм да убия за тях. Вече съм убивала и то не веднъж.
"Разкажете ми нещо повече за себе си. А и също като майка ми обожавам модата."
Какво да ви разкажа. Хъмм.. Ами прекарала към целия си живот в палата на баща ми. Майка ми е женена, за друг така, че аз съм извънбрачно дете. Мъжът й знае за мен, не мога да кажа, че ме харесва но не ме и мрази. Той ми изкова една много хубава и елегантна кама от чисто сребро.  Баща ми често водеше любовниците си, но за мен нямаше значение през повечето време бях заета с уроци, тренировки или разговори с приятели. Нямах детството мечта. Баща ми ме е удрял, бил е строг с мен но знам, че е било за мое добре. Той не одобряваше нито едно от момчетата които водех вкъщи. Веднъж превърна едно в патица и нареди да го сготвят за вечеря. Беше жестоко от негова страна, но аз също съм жестока. Спомням си веднъж двамата бяхме на двора и играехме на криеница, когато една от любовниците му дойде и се залепи за вратът му, представяте ли си имаше наглостта да прекъсне момента ни. Толкова се ядосах, че взех неговото копие онова което постоянно носи и я надупчих цели 45 пъти. Мисля, че след първите 15 издъхна. Баща ми, първоначално беше ядосан и беше готов да ме прокълне и убие. Мислех си, че ще ме удари но той просто се усмихна и каза, че се гордее с мен.
Друг път бях в един нощен клуб. Няколко момчета се суетяха около мен, опитваха се, да ме впечатлят.  Компанията ми им харесваше, знаех, че ако поискам ще паднат в краката си само и само да влязат в леглото ми. По рано ви споменах, че съм богиня на справедливостта. Преди години когато се водеха много войни, умира безброй войници, невинни жени и деца, когато баща ми пируваше и подклаждаше огъните и сърцата за още войни, понякога се допитваше до мен. Аз имах задачата да запазвам хармонията и баланса между воюващите. Майка ми повтаря да се наслаждам на безсмъртието си, без да мисля за  останалите. Татко е този, който ми дава добрите съвети. Винаги ми е казвал, че с голямата сила идват и големи отговорности. Или си мислите, че интригите се създават лесно? Или пък, че хармония се постига с щракане на пръсти? Най-лесното е еротиката. Нямате си е на представя колко художници са ме нарисували без дрехи, колко мои скулптури има и какво ли още не. Аз може да не към една от големите и важни богове но не съм и толкова маловажна.
"Защо искате да сте такава? Да сте богиня?"
Искам ли? Извинете ме но аз съм богиня? И то уважавана. Много хора ми се кланят и ме боготворят.
"Искате ли да кажете нещо друго?"
Хъмм - прехапва устните си. - Обичам уискито си чисто, имам черна котка за домашен любимец казва се Злодеида. Татко каза, че името му харесва много. Често карам мотора на татко, макар, че си имам собствена кола. Обичам да ходя по нощни клубове, да се забавлявам, да танцувам. Да правя нормални човешки неща.
Лик - Candice Swanepoel
Thea O'Konoel.
mod
mod

Брой мнения : 3649
Рожден Ден : 31.05.1996

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Богове.   Нед Дек 20, 2015 8:18 am

Одобрена си,добре дошла!

"Нейният блясък беше възстановен."
"Да си вампир не е нито дарба, нито проклятие. То е призвание за тези, които успяват да се пристрастят към онова особено чувство да контролираш не само собствената си съдба, но и тази на стотиците хиляди души около теб.   Не знаех обаче дали Теа не беше изгубила себе си в това да преследва останалите. "

той е събирач на души. А аз? Негова докрай..
"..направих я Моя. Сякаш подписвах тялото на О'Конъл, слагах моите инициали с всяко докосване. И всяко от сетивата ми изпадаше в безумие в този момент, имах чувството, че дори аромата й ме дрогира. Ала дрогата не приличаше на нищо, което до сега бях пробвал и опитвал. Теа беше все още неопитомен от мен, наркотик, а аз полудвах по нея. По ритъма на сърцето й, който се удряше в гърдите ми, по накъсания дъх, който навдигаше тялото й, за да посрещне моето. "
Той беше нейното начало и край.
http://thevampdiaries-rpg.bulgarianforum.net/
Nicol
Вещица.
Вещица.

Брой мнения : 238
Рожден Ден : 08.10.1993

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Богове.   Чет Сеп 07, 2017 3:03 pm

Име: Изида (позната е още като Изис)
Години: N/A. Преродена за последно в 23 годишната Барбара Палвин
Вид:Древноегипетска богиня на магията и на живота, на семейството, символ на матримониалната хармония, мъдростта и брачната вярност на съпругата към мъжа, дори и след смъртта му. Възкресявала мъртвите.
Сила: сила противоречаща на природата.
История: Изида е сестра и жена на бог Озирис, и майка на Хор.
Египетските жени търсят помощта на богинята когато техните деца са пострадали от ухапвания от скорпиони и змии – като отъждествятат раненото дете с Хор се надяват да получат помощта на състрадателната майка Изида.
Според един от митовете, Изида успяла да открие тайното име на бог Ра, добивайки по този начин безгранична власт над него и над света.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Богове.   

Създаване на Богове.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5